eesti vaimse tervise ühing mtü

Meie teenused

Pakume erinevatele sihtgruppidele psühholoogilise toe ja nõustamisega seotud teenuseid: psühholoogiline individuaalnõustamine, perenõustamine, vanemlusnõustamine, sõltuvusnõustamine, tööalane individuaalne ja grupisupervisioon organisatsioonides.

Eesti Töötukassa klientide individuaalnõustamine
Oleme koostööpartneriks Eesti Töötukassale, kelle klientidele pakume erinevates Eesti piirkondades individuaalset psühholoogilist, sõltuvusnõustamist ning võlanõustamist. Teenus on kliendile tasuta. Loe lähemalt siit.

Ukraina sõjapõgenikele vaimse tervise toe ja kogukondliku toe pakkumine
Perioodil august-detsember 2023 viime Sotsiaalministeeriumi toetusel ellu Ukraina sõjapõgenikele vaimse tervise toe pakkumise projekti, mille raames toimuvad erinevates Eesti piirkondades seminar-tugigrupid ning pakume sõjapõgenikele individuaalset psühholoogilist nõustamist. Teenused on osalejatele tasuta. Loe lähemalt siit.

Lastele ja noortele suunatud teenused
Samuti on alates ühingu loomisest meie tegevuse oluline osa olnud erinevate vaimse tervise probleeme ennetavate programmide elluviimine, mille sihtgrupp on lapsed ja noored, samuti vajadusel lastele psühholoogilise abi pakkumine. Loe lähemalt siit.

Psühholoogiline nõustamine - mis see on ja kellele on see vajalik?
Kõigi meie teenuste eesmärgiks on aidata inimestel ületada keerulisi situatsioone elus ning saada lisatuge vajalikul ajahetkel. Iga inimese elus on perioode, mil nõustaja professionaalne toetus aitab ületada kriisi kergemini, aitab taastada sisemist tasakaalu või valmistuda ees ootavateks väljakutseteks.

Sageli pöörduvad inimesed psühholoogilise nõustaja poole peale traumaatilisi juhtumeid või suuri muutuseid, on selleks enda või lähedase tõsine haigus, lähedase kaotus, töökaotus, suhte purunemine, jm

Julgustame nõustajaga kindlasti kontakti otsima kui teil on kadunud elurõõm, tekkinud kestev masenduse seisund, meeleoluhäired, liigne ärevus või ärrituvus, põhjendamatu hirm tuleviku suhtes, läbipõlemisega seotud töövõime langus või muud vaimse tervise pingeseisundid, mis ei võimalda igapäevaelus toimida nii nagu te ise seda sooviks. 

Täpsema info individuaalnõustamise kohta ning hinnakirja leiate siit.

Meie kontaktid leiate siit.