eesti vaimse tervise ühing mtü

Meie teenused

Pakume erinevatele sihtgruppidele psühholoogilise toe ja nõustamisega seotud teenuseid: psühholoogiline individuaalnõustamine, perenõustamine, vanemlusnõustamine, sõltuvusnõustamine, tööalane individuaalne ja grupisupervisioon organisatsioonides.

Eesti Töötukassa klientide individuaalnõustamine
Oleme Eesti Töötukassa koostööpartner erinevates Eesti piirkondades individuaalse psühholoogilise nõustamise, sõltuvusnõustamise ning võlanõustamise teenuste pakkumisel erinevates Eesti piirkondades. Teenused on kliendile tasuta, kuid on vajalik eelnev kooskõlastus enda konsultandiga Eesti Töötukassas. Loe lähemalt siit.

Ukraina sõjapõgenikele vaimse tervise toe ja kogukondliku toe pakkumine
Perioodil august-detsember 2023 viisime Sotsiaalministeeriumi meetme raames ellu Ukraina sõjapõgenikele vaimse tervise toe pakkumise projekti. Antud projekti raames toimusid erinevates Eesti piirkondades seminar-tugigrupid ning pakkusime sõjapõgenikele individuaalset psühholoogilist nõustamist. Tegevustes osales ja sai abi kokku üle 300 sõjapõgeniku. Teenused olid osalejatele tasuta. Loe lähemalt siit.

Lastele ja noortele suunatud teenused
Alates ühingu loomisest on meie tegevuse oluline osa olnud erinevate vaimse tervise probleeme ennetavate programmide elluviimine, mille sihtgrupp on lapsed ja noored, samuti vajadusel lastele psühholoogilise abi pakkumine. Loe lähemalt siit.

Psühholoogiline nõustamine - mis see on ja kellele on see vajalik?
Kõigi meie teenuste eesmärgiks on aidata inimestel ületada keerulisi situatsioone elus ning saada lisatuge vajalikul ajahetkel. Iga inimese elus on perioode, mil nõustaja professionaalne toetus aitab ületada kriisi kergemini, aitab taastada sisemist tasakaalu või valmistuda ees ootavateks väljakutseteks.

Sageli pöörduvad inimesed psühholoogilise abi järele peale traumaatilisi juhtumeid või suuri muutuseid, on selleks enda või lähedase tõsine haigus, lähedase kaotus, töökaotus, suhte purunemine, jm

Julgustame nõustajaga kindlasti kontakti otsima kui teil on kadunud elurõõm, tekkinud kestev masenduse seisund, meeleoluhäired, liigne ärevus või ärrituvus, põhjendamatu hirm tuleviku suhtes, läbipõlemisega seotud töövõime langus või muud vaimse tervise pingeseisundid, mis ei võimalda igapäevaelus toimida nii nagu te ise seda sooviks. 

Meie nõustamiskeskuses on võimalik registreeruda ka psühhiaatri eravastuvõtule.

Täpsema info individuaalnõustamise kohta ning hinnakirja leiate siit.

Meie kontaktid leiate siit.