eesti vaimse tervise ühing mtü

Individuaalnõustamine

Miks pöörduvad inimesed psühholoogi vastuvõtule?

Psühholoogilise individuaalnõustamise eesmärgiks on aidata inimestel ületada keerulisi situatsioone elus ning saada väljastpoolt lisatuge vajalikul ajahetkel. Professionaalne nõustaja aitab leida võimalusi, et taas leida sisemist tasakaalu või ületada kriisiperioodi.
Viimaste aastate sündmused, covid-kriis ja sõda Ukrainas on pannud paljusid inimesi enam jälgima enda vaimset tervist ja heaolu ning tekkivate pingete korral otsitakse kiiremini abi.

  1. Sageli pöörduvad inimesed psühholoogilise nõustaja poole peale traumaatilisi sündmuseid või suuri muutuseid, on selleks enda või lähedase tõsine haigus, lähedase kaotus, töökaotus, suhte purunemine, jm
  2. Teisel juhul otsivad nõustajaga kontakti inimesed, kellel on tekkinud erinevatel põhjustel depressiivne seisund, meeleoluhäired, liigne ärevus,  hirmud tuleviku suhtes, ülemäärase stressi või läbipõlemisega seotud töövõime langus või muud vaimse tervise pingeseisundid, mis ei võimalda igapäevaelus toimida nii nagu inimene ise sooviks.
  3. Kolmandaks oluliseks põhjuseks, miks nõustaja poole pöördutakse, on suhete ja suhtlemisega seotud probleemid ja konfliktid. Seda nii perekonna lähisuhetes kui tööalastes suhetes.

Kuidas registreeruda psühholoogilisele individuaalnõustamisele?

Pakume psühholoogilist individuaalnõustamist järgmistes Eesti linnades: Tallinn, Paide, Rakvere, Kuressaare, Jõhvi, Sillamäe, Narva, Rapla, Haapsalu.
Psühholoogilise individuaalnõustamise hinnakiri:
  • Täiskasvanud: 70 eur/tund
  • Lapsed kuni 18a: 50 eur/tund
Individuaalne sõltuvusnõustamine:
  • 80 eur/tund
Võlanõustamine:
  • 50 eur/tund
Psühhiaatri esmakonsultatsioon, eravastuvõtt:
  • 105 eur/tund 
Registreerumiseks kirjuta või helista meile. Kontaktid leiad SIIT.
Või täida kohe allolev vorm ning me võtame ise Sinuga ühendust.

Email again: